Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1800 Gold Wing
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 22MZDT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 4.033 |
| Laatste registratie | 2025-11-26 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.833 cc |
| Vermogen | 93 kW |
| Gewicht ledig | 372 kg |
| Gewicht rijklaar | 379 kg |
| Gewicht maximum | 585 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Payload capacity | 206 kg |