Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1500 Gold Wing
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MV85RP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.867 |
| Laatste registratie | 2026-05-23 |
| Eerste registratie NL | 1996-01-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.520 cc |
| Vermogen | 74 kW |
| Gewicht ledig | 380 kg |
| Gewicht rijklaar | 387 kg |
| Geluid stationair | 81 dB |