Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1200 Gold Wing
Meer informatie
Modeljaar: 1985
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MG43KZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-03-13 |
| Eerste registratie NL | 1985-05-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.181 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 349 kg |
| Gewicht rijklaar | 356 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107