Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1000 K3 Goldwing
Meer informatie
Modeljaar: 1978
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | ZL4087 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Klassieker |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2023-10-26 |
| Eerste registratie NL | 1978-11-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 273 kg |
| Gewicht rijklaar | 280 kg |