Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CTX1300
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 42MRPH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.582 |
| Laatste registratie | 2025-10-15 |
| Eerste registratie NL | 2023-12-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.261 cc |
| Vermogen | 62 kW |
| Gewicht ledig | 322 kg |
| Gewicht rijklaar | 338 kg |
| Gewicht maximum | 530 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 192 kg |