GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Honda CRF1100L Africa Twin DCT
Honda CRF1100L Africa Twin DCT | 2020 | 4.958 km Zeer nette motor van 1e eigenaar, compleet met boekjes en sleutels. Onderhoud bij 3.997 km. 1084cc (102 pk), DCT automaat, ABS, rijmodi, tractiecontrole en instelbare vering. Incl. hogere ruit en verhoogd zadel (origineel). Inruil/levering mogelijk. Bel +31(6)33488666
| Kenteken | 84MZXZ |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 2.078 |
| Laatste registratie | 2026-03-19 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.084 cc |
| Vermogen | 75 kW |
| Gewicht ledig | 229 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |