Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda CBR900RR Fireblade
Meer informatie
Modeljaar: 1996
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MV46TY |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.779 |
| Laatste registratie | 2025-08-09 |
| Eerste registratie NL | 1996-03-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 919 cc |
| Vermogen | 94 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149