Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CBF600S ABS
Meer informatie
Laadvermogen: 193 kg
GVW: 404 kg
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MLGR33 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 805 |
| Laatste registratie | 2026-03-10 |
| Eerste registratie NL | 2004-04-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 211 kg |
| Gewicht rijklaar | 218 kg |
| Gewicht maximum | 404 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 186 kg |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565