Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CB750
Mooie motor rijd als een zonnetje. Aantal KM's is onbekend.
| Kenteken | ZH2334 |
| Rijbewijs | A |
| Laatste registratie | 2016-12-02 |
| Eerste registratie NL | 1979-04-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 736 cc |
| Vermogen | 49 kW |
| Gewicht ledig | 232 kg |
| Gewicht rijklaar | 239 kg |