Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CB1300S ABS
Meer informatie
Modeljaar: 2005
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVGP96 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.604 |
| Laatste registratie | 2025-06-19 |
| Eerste registratie NL | 2009-05-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.284 cc |
| Vermogen | 85 kW |
| Gewicht ledig | 257 kg |
| Gewicht rijklaar | 264 kg |
| Gewicht maximum | 452 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 188 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349