Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster Iron XL883
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 20MKKR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.149 |
| Laatste registratie | 2025-04-30 |
| Eerste registratie NL | 2019-03-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 883 cc |
| Vermogen | 39 kW |
| Gewicht ledig | 251 kg |
| Gewicht rijklaar | 260 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349