Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster 883 XL
Meer informatie
Modeljaar: 2002
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 02MPTX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.112 |
| Laatste registratie | 2025-07-10 |
| Eerste registratie NL | 2024-02-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 883 cc |
| Vermogen | 39 kW |
| Gewicht ledig | 238 kg |
| Gewicht rijklaar | 245 kg |
| Gewicht maximum | 430 kg |
| Payload capacity | 185 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149