GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Low Rider FXLR
Aanvullend
alarmsysteem, Anti Blokkeer Systeem, cruise control, Duo seat + baggage rek, RDW-leges, Screaming Eagle air filter, Screaming Eagle dempers, Stage 1
Meer informatie
Modeljaar: 1983
Bekleding: Stof
CO?-uitstoot (NEDC): 129 g/km
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.868 cc |
| Vermogen | 69 kW |
| Gewicht ledig | 295 kg |
| Torque | 155 Nm |
| Fuel tank capacity | 19 liter |