Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Heritage Springer FLSTS
Meer informatie
Modeljaar: 1997
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MY69FT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Klassieker |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 3.037 |
| Laatste registratie | 2024-12-05 |
| Eerste registratie NL | 1997-06-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.338 cc |
| Vermogen | 41 kW |
| Gewicht rijklaar | 330 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107