Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Fat Boy FLSTF
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 74MKKN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.792 |
| Laatste registratie | 2024-10-26 |
| Eerste registratie NL | 2019-03-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.584 cc |
| Vermogen | 52 kW |
| Gewicht ledig | 323 kg |
| Gewicht rijklaar | 330 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149