Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Dyna Wide Glide FXDWG
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 59MTBF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 2.201 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.584 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 303 kg |
| Gewicht rijklaar | 310 kg |
| Gewicht maximum | 492 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 182 kg |