Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Ducati Streetfighter 848
Meer informatie
Modeljaar: 2012
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 23MHTJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 2.215 |
| Laatste registratie | 2025-08-29 |
| Eerste registratie NL | 2017-06-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 849 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 187 kg |
| Gewicht rijklaar | 198 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061