Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Ducati Scrambler Sixty2
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 70MXDL |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.033 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 399 cc |
| Vermogen | 29,5 kW |
| Gewicht ledig | 177 kg |
| Gewicht rijklaar | 184 kg |
| Gewicht maximum | 365 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 181 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149