GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Scrambler 1100
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, LED achterlichten
Meer informatie
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
Transmissie: 6 versnellingen
Koppel: 88 Nm
Wielbasis: 151 cm
Tankinhoud: 15 liter
| Kenteken | 97MJZD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.213 |
| Laatste registratie | 2022-12-06 |
| Eerste registratie NL | 2018-08-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.079 cc |
| Vermogen | 63,6 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 88 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |