Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada V4 S
Meer informatie
Modeljaar: 2025
| Kenteken | 80MXLD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.995 |
| Laatste registratie | 2026-01-24 |
| Eerste registratie NL | 2025-04-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.158 cc |
| Vermogen | 125 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061