Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada V2
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, hill hold functie, LED achterlichten, windscherm
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Bekleding: Stof
CO?-uitstoot (NEDC): 124 g/km
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 890 cc |
| Vermogen | 83 kW |
| Gewicht ledig | 208 kg |
| Torque | 96 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |