Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada 1200
Meer informatie
Modeljaar: 2015
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 24MGGH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.540 |
| Laatste registratie | 2026-04-16 |
| Eerste registratie NL | 2015-10-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 112 kW |
| Gewicht ledig | 238 kg |
| Gewicht rijklaar | 245 kg |
| Geluid stationair | 100 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149