Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada 1200
Meer informatie
Modeljaar: 2013
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 43MTVN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 328 |
| Laatste registratie | 2025-05-16 |
| Eerste registratie NL | 2024-03-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 109 kW |
| Gewicht ledig | 221 kg |
| Gewicht rijklaar | 244 kg |
| Gewicht maximum | 430 kg |
| Geluid stationair | 102 dB |
| Payload capacity | 186 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149