Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 937
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 62MZBR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.693 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 937 cc |
| Vermogen | 81,8 kW |
| Gewicht ledig | 182 kg |
| Gewicht rijklaar | 189 kg |
| Gewicht maximum | 414 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 225 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149