Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 1200 S
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 33MFDH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.277 |
| Laatste registratie | 2025-08-19 |
| Eerste registratie NL | 2014-06-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Vermogen | 101 kW |
| Gewicht ledig | 198 kg |
| Gewicht rijklaar | 211 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 103 dB |
| Payload capacity | 179 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149