Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Hypermotard 950 SP
Meer informatie
Modeljaar: 2019
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 33MKNH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.374 |
| Laatste registratie | 2024-03-22 |
| Eerste registratie NL | 2019-04-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 937 cc |
| Vermogen | 84 kW |
| Gewicht ledig | 198 kg |
| Gewicht rijklaar | 205 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061