GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Diavel V4
Aanvullend
achteropkomend verkeer waarschuwing, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bluetooth telefoonvoorbereiding, cruise control, full-LED koplampen, keyless start, kleur rood, launch control, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, telefoonintegratie
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Bekleding: Stof
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
EU verantwoordelijke: Ducati North Europe B.V. Maanweg 174 2516 AB Den Haag, NL 070-3017399 ducati.com/nl info@ducati.com
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.158 cc |
| Vermogen | 124 kW |
| Gewicht ledig | 223 kg |
| Torque | 126 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |