Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati 750 SS
In nieuwstaat verkerende volkomen originele 750SS. Nooit gevallen of gecrasht. Na grote beurt weggezet in de verzameling maar nu overcompleet. Wordt geleverd met boordgereedschapset en de originele sleutels (2x) alsmede owners manual.
| Kenteken | MS-69-NN |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.168 |
| Laatste registratie | 2021-06-19 |
| Eerste registratie NL | 1994-02-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 748 cc |
| Vermogen | 44 kW |
| Gewicht rijklaar | 180 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |