Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati 1098
Meer informatie
Modeljaar: 2009
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MTSF28 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.571 |
| Laatste registratie | 2025-02-22 |
| Eerste registratie NL | 2009-03-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.099 cc |
| Vermogen | 113 kW |
| Gewicht ledig | 185 kg |
| Gewicht rijklaar | 196 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 194 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149