GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW S 1000 XR
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Adaptieve bochtverlichting, Bagagerek, Bandenspanningcontrole (RDC), Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamic pakket, Dynamic Traction Control (DTC), Handkappen, Hoog windscherm, Intelligent Emergency Call (eCall), Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, Middenstandaard, Navigatievoorbereiding af fabriek, Rijmodi pro, Schakelassistent (quickshifter), Stijlvariant Triple Black, TFT Connectivity Display, Touring pakket, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED-knipperlichten
Meer informatie
Topsnelheid: 227 km/u
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Fabrieksgarantie tot: 16-06-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 92MXVK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.412 |
| Laatste registratie | 2026-03-12 |
| Eerste registratie NL | 2025-06-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 125 kW |
| Gewicht ledig | 220 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Torque | 114 Nm |
| Fuel tank capacity | 20 liter |