Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R nineT
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 83MZTB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.140 |
| Laatste registratie | 2026-02-19 |
| Eerste registratie NL | 2026-02-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 81 kW |
| Gewicht ledig | 215 kg |
| Gewicht rijklaar | 222 kg |
| Gewicht maximum | 430 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
| Payload capacity | 208 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149