GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R nineT
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Adaptieve bochtverlichting, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamic Traction Control (DTC), Kruisspaakwielen, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, MSR (motorsleepmomentregeling), Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands
Meer informatie
Acceleratie (0-100): 3,5 s
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 18-03-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 96MSLG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.369 |
| Laatste registratie | 2025-06-21 |
| Eerste registratie NL | 2023-03-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 80 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Gewicht rijklaar | 221 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Torque | 116 Nm |
| Fuel tank capacity | 18 liter |