GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 18
Aanvullend
Special Edition, Speciale kleurstelling, Special paint, Adaptieve bochtverlichting, Anti Blokkeer Systeem, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Duobuddyseat & voetsteunen voor passagier, Elektronisch Stabiliteits Programma, Koplamp Pro, LED koplampen, Metaalkleur, Pinstriping, Stijlvariant Chrome, Tankdop afsluitbaar, Treeplanken, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Witte LED-knipperlichten
Meer informatie
Topsnelheid: 180 km/u
1 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 3
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 02MPZZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.789 |
| Laatste registratie | 2024-10-24 |
| Eerste registratie NL | 2022-02-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.802 cc |
| Vermogen | 67 kW |
| Gewicht ledig | 338 kg |
| Gewicht rijklaar | 345 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Torque | 158 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |