GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1300 RS
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Emergency Call, Getint Windscherm, Hill Start Control, Keyless Ride, LED Achterlicht, Motorspoiler, Motorsport Uitvoering, MSR (motorsleepmomentregeling), Navigatievoorbereiding BMW, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Sport uitlaat, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 240 km/u
Fabrieksgarantie tot: 13-08-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 74MZFP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.438 |
| Laatste registratie | 2025-12-23 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.300 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 238 kg |
| Gewicht rijklaar | 245 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 149 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |