GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW R 1300 GS
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Adaptieve rijhoogtehulp, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Suspension Adjustement (DSA), Handprotectoren, Hill Start Control, Keyless Ride, Kofferdrager links/rechts, Kruisspaakwielen, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, Middenbok, MSR (motorsleepmomentregeling), Navigatievoorbereiding BMW, Passagierspakket incl. Voetsteunen, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Touringpakket, USB-laadaansluiting, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm electronisch verstelbaar, Zwart motorblok
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 29-03-2029
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 45MTXV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.820 |
| Laatste registratie | 2026-02-20 |
| Eerste registratie NL | 2024-03-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.300 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 230 kg |
| Gewicht rijklaar | 237 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Torque | 149 Nm |
| Fuel tank capacity | 19 liter |