GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 RT
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Boordcomputer, Elektrisch windscherm, Handvatverwarming, Middenstandaard, Volle kuip, Zijkoffers
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 84MLBJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.425 |
| Laatste registratie | 2025-10-17 |
| Eerste registratie NL | 2019-07-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 272 kg |
| Gewicht rijklaar | 279 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 25 liter |