GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1250 RT
Aanvullend
ACC (Adaptive cruise control), Adaptieve bochtverlichting, BMW LED Verstralers, Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Diefstalalarmsysteem, Electronic Suspension Adjustment (ESA), Emergency Call, Keyless Ride, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), MSR (motorsleepmomentregeling), Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm electronisch verstelbaar
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BMW Premium Selection
| Kenteken | 49MRZT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.362 |
| Laatste registratie | 2025-07-03 |
| Eerste registratie NL | 2022-09-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 272 kg |
| Gewicht rijklaar | 279 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 143 Nm |
| Fuel tank capacity | 25 liter |