Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1250 RS
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 70MZLX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.126 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 236 kg |
| Gewicht rijklaar | 243 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149