Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1200 RS
Meer informatie
Modeljaar: 2015
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 02MGDG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.103 |
| Laatste registratie | 2025-08-23 |
| Eerste registratie NL | 2015-08-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 212 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Gewicht maximum | 450 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 214 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149