GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS Adventure
2011, 87.206 km, € 9.200, Zwart GrijsLaatste meest doorontwikkelde luchtgekoelde boxer ABS generatie 2 ESA ASC Bandenspanningscontrolesysteem Verwarmde handvatten Boordcomputer BMW alarmsysteem Originele valbeugels Adventure uitvoering Spaakwielen RAW Wit LED Telelever voorvering en Paralever achtervering met WP power vering Ingebouwde TomTom Ingebouwde acculaderaansluiting Remslot en wiel kettingslot Winter afdekhoes
| Kenteken | MZGG50 |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 2.708 |
| Laatste registratie | 2021-07-23 |
| Eerste registratie NL | 2011-01-20 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 81 kW |
| Gewicht ledig | 234 kg |
| Gewicht rijklaar | 256 kg |
| Gewicht maximum | 475 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 219 kg |