Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS Adventure
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 03MFHZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 3.002 |
| Laatste registratie | 2026-01-17 |
| Eerste registratie NL | 2014-09-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 230 kg |
| Gewicht rijklaar | 260 kg |
| Gewicht maximum | 480 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 220 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349