Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS Adventure
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 62MZJG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.430 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 253 kg |
| Gewicht rijklaar | 260 kg |
| Gewicht maximum | 480 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 220 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149