GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 1200 GS Adventure
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Bandenspanningcontrole (RDC), BMW LED Verstralers, Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Dynamicpakket, Handprotectoren, Handvatverwarming, Hill Start Control, Keyless Ride, Kofferdragers Aluminium, Kofferset, Kruisspaakwielen, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Touringpakket, Verlaagd af fabriek, Witte LED knipperlichten
Meer informatie
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 83MJLN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.412 |
| Laatste registratie | 2025-03-21 |
| Eerste registratie NL | 2018-04-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 256 kg |
| Gewicht rijklaar | 263 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Torque | 125 Nm |
| Fuel tank capacity | 30 liter |