GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 12
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfort-pakket, Comfort pakket, Comforttelefonie met uitgebreide smarthphone connectiviteit, Cruise control, Digital Display, Handvatverwarming, Hill hold functie, Hill Start Control, Intelligent Emergency Call (eCall), Keyless start, Koplamp Pro, Metaalkleur, Option 719 wielen sport, Passagiers kit, Schakelassistent Pro, Teleservices, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands
Meer informatie
Topsnelheid: 203 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 14-02-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 04MXFB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 2.632 |
| Laatste registratie | 2025-11-11 |
| Eerste registratie NL | 2025-02-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 220 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Torque | 110 Nm |
| Fuel tank capacity | 14 liter |