GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW R 100 RT
Aanvullend
Aandrijflijn zwart, Aluminium tank, Boordcomputer, LED-koplamp, LED Achterlicht, Navigatievoorbereiding af fabriek, Offroad banden, Pinstriping, Special paint
Meer informatie
Aantal eigenaren: 8
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MV66PL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.325 |
| Laatste registratie | 2025-09-05 |
| Eerste registratie NL | 1996-04-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 980 cc |
| Vermogen | 44 kW |
| Gewicht ledig | 220 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |