GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW M 1000 R
Aanvullend
Adaptief demping systeem, Anti Blokkeer Systeem, Anti diefstal alarm, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningscontrolesysteem, Carbon pakket, Cruise control, Handvatverwarming, Hill hold functie, Keyless start, launch control, LED achterlichten, LED koplampen, M Carbon velgen, M Competition Package, Metaalkleur, M GPS Laptimer (voorbereiding), M stijl pakket, Passagiers kit, Voertuig informatie Nederlands, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 280 km/u
1 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Fabrieksgarantie tot: 13-02-2028
Garantielabel: BMW Premium Selection
| Kenteken | 34MXFN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.419 |
| Laatste registratie | 2025-11-18 |
| Eerste registratie NL | 2025-02-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 154 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
| Torque | 113 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |