GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW M 1000 R
Aanvullend
Adaptief demping systeem, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bandenspanningscontrolesysteem, Cruise control, Handvatverwarming, Hill hold functie, Keyless start, launch control, LED achterlichten, LED koplampen, Metaalkleur, Multimedia-voorbereiding, Windscherm
Meer informatie
Topsnelheid: 280 km/u
1 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 96MSPB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.203 |
| Laatste registratie | 2025-10-17 |
| Eerste registratie NL | 2023-04-06 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 154 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
| Torque | 113 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |