GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
BMW K 1600 GT
Aanvullend
ABS Pro, Achteruitrijhulp, Adaptieve bochtverlichting, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Audio Systeem, Audiosysteem ECE en voorbereiding incl., Audio voorbereiding, Bandenspanningcontrole (RDC), Bluetooth voorbereiding, Boordcomputer, Centrale vergrendeling, Cruise control, Dagrijverlichting, Diefstalalarmsysteem, Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), Dynamic Traction Control (DTC), Elektr. verwarmde buddy en handvaten, Elektrisch variabele schokdemperafstelling, Elektrisch windscherm, Emergency Call, Hill Start Control, Keyless Ride, Koffer set 3 delig, LED-verstraler, Metaalkleur, Middenstandaard, Radio software, Schakelassistent (quickshifter), Teleservices, Topkoffer, Topkofferdrager, Touring pakket, Uitrustingspakket, Veiligheidspakket, Verwarmbare buddyseat, Verwarmbare handvatten, Voertuig informatie Nederlands, Volle kuip, xenon koplampen, Zijkoffers, Zijkofferset
Meer informatie
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 98MKGN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 4.275 |
| Laatste registratie | 2024-06-14 |
| Eerste registratie NL | 2019-01-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.649 cc |
| Vermogen | 118 kW |
| Gewicht ledig | 327 kg |
| Gewicht rijklaar | 334 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Torque | 180 Nm |
| Fuel tank capacity | 27 liter |