Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
BMW K 1600 B
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 51MVVX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 3.404 |
| Laatste registratie | 2025-09-12 |
| Eerste registratie NL | 2024-11-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.649 cc |
| Vermogen | 118 kW |
| Gewicht ledig | 329 kg |
| Gewicht rijklaar | 336 kg |
| Gewicht maximum | 560 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 224 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149