Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
BMW HP2 Sport
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 89MZLP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 3.169 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 98 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Gewicht maximum | 330 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 131 kg |